PZRT 172mm Заштеда на Време Дрвена Рачка Жица Јамка Игла Threader Бод Вметнување Рака Машина за Шиење Додатоци
Свеж

PZRT 172mm Заштеда на Време Дрвена Рачка Жица Јамка Игла Threader Бод Вметнување Рака Машина за Шиење Додатоци

DEN 2244.00

Достапно е за нарачката

Главата е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, топлина третира, и има добра еластичност.Дршката е направена од цврсто дрво лак, кој има добро се чувствувате.Едноставна операција, лесен за употреба, безбеден и сигурен.Се користи за копчиња, еластична лента, drawstrings и cording, итн.Пакетот Вклучува : 1 Парче Шиење Threader.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.