ПЕЈАЧОТ Избрани Quilting Рака Компактен со Игла Threader, Теал Брои 35
Свеж

ПЕЈАЧОТ Избрани Quilting Рака Компактен со Игла Threader, Теал Брои 35

DEN 1548.00

Достапно е за нарачката

Поставување на 35 избрани рака игли во круг компактен.Пакет нуди Рака игла големини потребни за quilting, шиење проекти, везови, mending солзи, hemming панталони и повеќе.Мулти-големина игли се чуваат организирани, безбедно и сигурно во круг "dial-a-игла" складирање Компактен.Бонус игла threader вклучени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.