20-от Век Мајстори: Милениум Колекција - Најдоброто од Новото Издание
Свеж

20-от Век Мајстори: Милениум Колекција - Најдоброто од Новото Издание

DEN 177.36

Достапно е за нарачката

Новото Издание засвири врз музичка сцена во почетокот на '80-тите со фанфари и серија на слатка исполнет со длабоко чувство хитови кои заробени милиони фанови низ целиот свет.Од Roxbury дел на Бостон, на квинтет се приклучи МЦА во 1984 по некои R&B хитови на независна етикета, и продолжи да ролна оф серија на масовни R&B и поп хитови преку нивните 1996 обединување ,најголемиот од кои се вклучени на овој нов прилог на Милениумските серија.МЦА. 2005 година.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.