Ambesonne Флорални Ткаенина од страна На Дворот, Пеперутка Silhouettes со Растителни Цвет Шарени Дизајн Swirls Криви, Декоративни Ткаенини за Текстил и Дома Акценти, 5 Метри, Вио
Свеж

Ambesonne Флорални Ткаенина од страна На Дворот, Пеперутка Silhouettes со Растителни Цвет Шарени Дизајн Swirls

DEN 1703.76

Достапно е за нарачката

ДОЛЖИНА : 180" (5 метри) & ШИРИНА : 58". 100% Полиестер средна тежина, тесни ткиво на турската клупа ткаенина.СЕКОЈ (количина 1) = 5 МЕТРИ.Секоја количина се сече во одделни парчиња како континуирана 5 метри од ткаенина секој.ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ - за затворен & отворено употреба.Многу издржливи.Машина перат, фен безбедно.НЕ ИСЧЕЗНУВА.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА - Со живописни бои & храбар графика.Не бои да му наштети на здравјето на вашето семејство.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Со гордост дизајниран & печатени во САД.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.