Lunarable Plaid Ткаенина од страна На Дворот, Класичен англиски Tartan Plaid Клетки Ленти Шкотскиот Геометриски Традиционално, Декоративни Ткаенини за Текстил и Дома Акценти, 1
Свеж

Lunarable Plaid Ткаенина од страна На Дворот, Класичен англиски Tartan Plaid Клетки Ленти Шкотскиот Геометриски

DEN 1363.20

Достапно е за нарачката

ДОЛЖИНА : 36" (1 двор) & ШИРИНА : 58". 100% Полиестер средна тежина, тесни ткиво на турската клупа ткаенина.СЕКОЈ (количина 1) = 1 ДВОР.Секоја количина се сече во одделни парчиња како континуиран 1 дворот на ткаенина секој.ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ - за затворен & отворено употреба.Многу издржливи.Машина перат, фен безбедно.НЕ ИСЧЕЗНУВА.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА - Со живописни бои & храбар графика.Не бои да му наштети на здравјето на вашето семејство.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Со гордост дизајниран & печатени во САД.Големина На : 1 Двор | Боја : Бургундија Црна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.