Граничната Лента Метален Поли Деко Мрежа, 10.5 x 10 Метри (Портокалова, Црна)
Свеж

Граничната Лента Метален Поли Деко Мрежа, 10.5 x 10 Метри (Портокалова, Црна)

DEN 262.32

Достапно е за нарачката

Портокалова и Црна Граница Мрачно Метални Фолии Поли Деко Мрежа. 10.5" широк x 30 метри (10 метри).Совршен за венци, swags, Новогодишни елки, и украсување.Се користи за свадби, лакови, или на пакувањето.Вклучува метални фолии на границата.Граничната лента метални фолии деко поли мрежа мерки 10.5 инчи, широк од 30 метри (10 метри).Вклучува бела граница мрачно метални фолии.Совршен за занаети, украсување, или на пакувањето.Оваа пластична мрежа е водоотпорен, трајни и еднократно.Тоа е совршен за украсување и внатре и надвор, иако некои исчезнува може да се случи во текот на долги периоди на директна изложеност на сонце.Користи највисок квалитет на материјали и одржува својата форма добро.Ќе се најде на рабовите на нашата мрежа да биде чист, па вие нема да имаат никакви опуштени теми виси на вашите креации.Овие 10-инчен широк ролни од вредност поли мрежа се одлична за различни украсување на проектите, каде што не треба целосно ширина и тело на 21-инчен верзија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.