Бела Материи Адмирал Сина Jr Jelly Roll (9900JJR 48) од Moda Куќа Дизајнер за Moda
Свеж

Бела Материи Адмирал Сина Jr Jelly Roll (9900JJR 48) од Moda Куќа Дизајнер за Moda

DEN 475.68

Достапно е за нарачката

Бела Материи Адмирал Сина колекција од Moda Ткаенини.Помлад Jelly Roll вклучува 20 2,5-инчен од 44-инчен ленти. 100% Памук; премија ватенка продавница квалитет на ткаенина.Ткаенина тек на 20 2,5-инчен од 44-инчен (ширина на ткаенина) ленти од Бела Материи Адмирал Сина колекција од Moda Ткаенини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.