Carolina Herrera 212 тоалетната вода Спреј за Мажи 1.0 Fl. Оз
Свеж

Carolina Herrera 212 тоалетната вода Спреј за Мажи 1.0 Fl. Оз

DEN 755.04

Достапно е за нарачката

Лансиран од страна на дизајн на куќа на Carolina Herrera.Лансиран во 1997 година. освежување flowery мирис.За : Него.Кога : Ден.Тип : Свеж, Сензуална & Машки.Olfactive семејство : Цветни.Топ Белешки : Цвет Произлегува & Бергамот.Срцето Белешки : Gardenia & Јасмин.Дното Белешки : Сандаловина & Мошус.Лансиран од страна на дизајн на куќа на Carolina Herrera.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Тед Lapidus Румба 100ml
Свеж
Тед Lapidus Румба 100ml
Достапно е за нарачката
DEN 501.12
Оценка на купувачите: