LCL Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за HP 116A W2063A Color Laserjet Pro 150a 150nw 178nw 178nwg 179fnw 179fwg(1-Pack Магента
Свеж

LCL Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за HP 116A W2063A Color Laserjet Pro 150a 150nw 178nw 178nwg 179fnw 179fwg(1-Pack

DEN 470.16

Достапно е за нарачката

За ваша погодност, пред купување ве молиме погледнете го Опис на Производот како што е подолу.Страница принос : 700 Страници при 5% Покриеност (Буква /А4).Лесно да се инсталира;Висок капацитет;долгорочни резерви.Состојба : Нашата компатибилен касети од ISO 9001/14001; STMC; CE; ROHS Сертифицирана фабрика.За употреба во следниве опции : HP Color Laser 150 A, HP Color Laser 150nw, HP Color Laser MFP 178nw, HP Color Laser MFP MFP 178nwg, HP Color Laser MFP 179fnw, HP Color Laser MFP 179fwg.Голем капацитет LCL компатибилни, мастило / тонер кертриџ има голем капацитет,LCL производ може да печати повеќе страници во истиот случај на употреба.Двете лица и фирми можат да уживаат во повеќе печатени страници.Како што се училишта, болници, банки, работни места и семејството, итн.внесување на печатење : јасно blackness, целосна и протокот.слики за печатење : висока резолуција и шарени.форма на печатење : јасно работ и чиста страница.LCL контроли секоја алка во целиот процес од набавка на суровини до испорака на готовите производи.И секоја врска е потребно да се биде прецизен за да се осигура дека LCL може да ги исполни строгите стандарди за квалитет.Високо квалитетни суровини обезбедува висок квалитет на печатење ефект.Строги управување осигурува стабилност на квалитет.Со оглед на погодност на зачувување, сите производи се спакувани одделно во посебна кутија.Добра стабилност, целосно компатибилност со Оем.Има никаков проблем мешање нив со Оем.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.