ABOIT Компатибилен TN221 Тонер Кертриџ Замена за Брат TN221 TN225 TN-221 TN-225 Компатибилен со ХЛ-3140CW ХЛ-3170CDW ХЛ-3180 MFC-9130CW MFC-9330CDW MFC-9340CDW Печатач Лента(5 Pack)
Свеж

ABOIT Компатибилен TN221 Тонер Кертриџ Замена за Брат TN221 TN225 TN-221 TN-225 Компатибилен со ХЛ-3140CW ХЛ-3170CDW

DEN 762.72

Достапно е за нарачката

1. ABOIT Тонер Касети Замена за Брат TN221 TN225 TN-221 TN-225 компатибилен со ХЛ-3140cw, ХЛ-3170cdw, ХЛ-3180 CDW, MFC-9130cw, MFC-9330cdw, MFC-9340cdw, DCP-9020 CDN Печатач. 2. Пакет Содржина : 5 комбо пакети на ABOIT замена за Брат TN221 TN225 тонер касети (2 Црна,1 Магента, 1 Цијан, 1 Жолта). 3. Страница Принос : 2,500 Страници во TN221 TN-221 тонер касети, 2,200 Страници во TN225 TN-225 тонер касети. 4. Нашето специјално дизајнирани компатибилен Тонер кертриџ TN221 TN225 обезбедува висок квалитет на печатење, спречува глава за печатење мостови, и лесно да се инсталира и користи. 5. Потврдете го вашиот печатач модел пред нарачување на тонер касети TN221 TN225.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.