BAK BAKFlip MX4 Тешко Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | 448330 | Вклопува 2017 - 2022 Ford F-250/350 Супер Должност 6' 10 Кревет (81.9)
Свеж

BAK BAKFlip MX4 Тешко Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | 448330 | Вклопува 2017 - 2022 Ford F-250/350

DEN 967.20

Достапно е за нарачката

Се Вклопува Во 2017 - 2021 Ford F-250/350 Супер Должност 6' 10" Кревет (81.9").КРАЈНАТА БЕЗБЕДНОСТ На BAKFlip MX4 tonneau корица има трајни алуминиумски панели кои автоматски latch како покритие е делумно или целосно затворена, и целосно е заклучен откако на вашиот задната врата е затворена.СТИЛСКИ МАТ ФИНИШ Кој мат-заврши алуминиумски панели, заштита против знаци, гребнатини и УВ штета; како и премиум надградби на периметар фоки и хардвер. 100% КРЕВЕТ ПРИСТАП Работат на овој поклопецот е затворен, укината или превртува нагоре, сите без покривање на 3 кочница светлина.Спарени со двојна акција задната врата се печат на задната врата операција отворена или затворена.НИЕ ГО добивме ВАШИОТ BAK На MX4 камионот корито поклопецот е оценет до 400 кг на рамномерно распоредени тежина и е лесно да се инсталира.Ова тешко пати има 5-година, кавга-бесплатно гаранција, со НАС-базирани тим за поддршка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.