2 Парчиња Обновливи Титаниум чепкалки за заби Носителот, Мини Метал Шарени Keychain Toothpick Нерѓосувачки Челик Преносни Toothpick Метал Toothpick Држачот за Дома Отворено Пикник ?
Свеж

2 Парчиња Обновливи Титаниум чепкалки за заби Носителот, Мини Метал Шарени Keychain Toothpick Нерѓосувачки Челик

DEN 719.76

Достапно е за нарачката

【Лесен и пренослив】 : преносни титаниум toothpick има keychain прстен, можете да го носите со вас, и нема да се зголеми секој тежина кога висеше на keychain.Овој лесен патна опрема е многу погодна за backpacking, кампување, планинарење и патување. 【Високо-квалитетни материјали】 : На чепкалки за заби се направени од високо-квалитет титаниум алуминиумски, кои се отпорни на корозија и не-токсични.Тоа може да се спротивстави на отпорност на секрети и одржување на чепкалки за заби чисти.Ние ги отстранивме остри совет и потврди дека таа нема да ја иритираат непцата и е издржлив, но тоа не треба да биде премногу остар или оштетување на забите. 【Применливи сценарија】Тоа може да се користи како чепкалки за заби, овошје зема, скара зема, па дури и да го отворите телефонот картичка. 【Уникатен дизајн】 Нашите метал чепкалки за заби имаат rotatable конекција, така што чепкалки за заби можат да бидат поправени и продолжен.Тоа е лесно да се инсталира кога е потребно.Не се лизга дизајн на крајот на чепкалки за заби прави да се чувствуваат поудобно и безбедно да се користи. 【Големина】: Секој toothpick тежи 4.8 грама, две тежини се 9.6 грама, а должината на секоја toothpick е 3,8 инчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.