Xinfa 2 Toothpick носителот,1000 компјутери бамбус чепкалки за заби, Пластична чепкалка за заби Точење со Прилагодливи Прелива Дупки, Природни Бамбус чепкалки за заби за Чис
Свеж

Xinfa 2 Toothpick носителот,1000 компјутери бамбус чепкалки за заби, Пластична чепкалка за заби Точење со Прилагодливи

DEN 131.76

Достапно е за нарачката

[Производи вклучуваат] 6.5 см во должина. 2x на Сопствениците. 500 чепкалки за заби на носителот. [стерилизација] Сите чепкалки за заби биле sterilized санитарен на 100 ℃.Не грижете се за Санитација. [Чепкалки за заби Карактеристики] Мазна површина, силни и издржливи, можат да ги задржат забите се чисти и уредно. [Носителот] Изработени од еко-пријателски материјал.Тоа може да бидат запечатени и да се чуваат лесно, и тоа е погодно да се користи со отворање на мал капак.Тоа е, исто така, преносни за кампување и пикник. [Повод] На чепкалки за заби се корисни за коктел или фенси партија, полот откриваат, мезе чепкалки за заби, овошје чепкалки за заби, излети на плажа, кампување патувања, и така натаму.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.