SpeTool Топката Носот Заострените Крајот Мелница 1/4 инчи месо тело со 1.5 mm Топката CNC Гравирање Битови HRC55 TiAlN Обложена за 3Д и 2Д Дрво Акрилик Резба
Свеж

SpeTool Топката Носот Заострените Крајот Мелница 1/4 инчи месо тело со 1.5 mm Топката CNC Гравирање Битови HRC55

DEN 1096.80

Достапно е за нарачката

Заострените агол Топката Носот Крајот Мелница / Конус Секачи. 1/4 инчи месо тело со Дијаметар, 2 Флејта, Ti AIN Обложена.Топката Raidus : 1.5 мм, Flute Должина : 1-1/4", вкупна Должина : 3", Една Страна Ангел : 3.02 Сте.За CNC,Гравирање машина.Јаглероден челик,мувла челик,од легиран челик,inconel,нерѓосувачки челик,титаниум алуминиумски и сл.Погоден Материјал : 55 HRC, Долг животен век, Намалување на времето на промена на секачи,Заштеда на времето за производство.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.