Zealty Половина Рамнотежа Топката Тренер, Половина Јога Вежби Топката со Отпор Бендови и Нога Пумпа, Рамнотежа Тренер за Стабилност за Обука, Сила Вежбање Фитнес, Дома
Свеж

Zealty Половина Рамнотежа Топката Тренер, Половина Јога Вежби Топката со Отпор Бендови и Нога Пумпа, Рамнотежа

DEN 2639.76

Достапно е за нарачката

ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ И СТАБИЛНА : Zeatly половина круг рамнотежа топката има 8-слој круг текстура површина која е не се лизга и лесно да се чисти. 8 анти-пропадна дихтунзи на дното подобрува стабилноста и безбедноста за време на употребата.ЗДРАВЈЕ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од не-токсични, екстра дебели ПВЦ и ABS пластика, ова фитнес топката е анти-пукна и може да се одржи до 660 lbs.Безбедно, траен и еколошки.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА : Оваа обука топката има две отстранлив отпор бендови за подобро да се обучуваат вашата рацете, рамената, грбот и abs јадро .Совршен за push-up прозорци, седат прозорци, скок squats, пилатес и повеќе.Оваа јога топката ќе помогне да се ослободи вашиот болка во грбот, ќе ја подобри вашата флексибилност и зајакнување на вашиот јадро.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : 23" во дијаметар, тежи само 11 килограми и доаѓа со пумпа, што го прави лесно да се носат во салата, отворено и за статистика.Ви овозможи да уживате во тренингот во секое време и насекаде.КУПИ СО ДОВЕРБА : Zeatly нуди 30-дневниот тест, ако не сте задоволни, pls се чувствуваат слободни да контакт.Ние сме среќни да помогнеме!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.