USLA ???? Поп Своите Топката Fidget Играчки Пакет Стрес-Топки , 3D Поп Својата Притисни Меур Анти-Стрес Олеснување Сензорни Играчки менито што се на неа Шарени Стискаш Squishy ?
Свеж

USLA ???? Поп Своите Топката Fidget Играчки Пакет Стрес-Топки , 3D Поп Својата Притисни Меур Анти-Стрес Олеснување

DEN 407.76

Достапно е за нарачката

✨Трендовски ПОП ТОПКА : USLA pop-тоа топки мора 34 меурчиња на областа, на дланка големината на стискаш играчка топка, која што е многу погодна за позема, може да се држи во една рака, мазна на допир.Вие исто така може да предизвика отекување, стискаш и месете топки.Pop-тоа стрес олеснување топки дури и одбиени ако се фрли на подот. ❤️ 3 D Fidget Стрес Топка : менито што топката е комбинација на fidget топката и pop-тоа играчка.Може да се притисне или притисни меурчиња.Менито што Топки се промовира мирна и фокус, ублажување на болка во рацете и зглобовите, вежбање на рацете и прстите, се намали напнатоста, да се ослободи од лошите навики, не-токсични сензорни играчки, олеснување на вознемиреноста на децата и возрасните. ????Премиум Квалитет : Нашите сетилни поп топчиња се изработени од високо-квалитет со силиконска материјални, не-токсични и безопасно, безбеден за деца.Цврсто се почитуваат во средишниот дел на fidget стрес топки никогаш нема да излегуваат во јавноста воздухот, трајни и еднократно.Гаранција 6 месеци услуга време!. ⚽Лесно да се Носат : меки силиконски материјал од pop-тоа fidget меур играчки, мала големина, и лесни може да ги земете со вас на било кој повод, насекаде, без разлика дали во дом, канцеларија, училиште, автомобил, отворено иако во автобус или подземна железница.Можете да го имаат и уживаат релаксација. ????Притиснете Го Секое Време!Никаде! : Овој најнов pop-тоа топки се одличен сензорни играчка.Секој може да ја играте секаде, во училници, кампување, патување, долги патувања, базени, куќи, автомобили, авиони, ресторани, кампување (водоотпорен), училишта, заводи и сл.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.