50pcs 1ml FWD Јасно Бели Пластични Течни Дипломирал Dropper Пастер Трансфер Pipette,Погоден за Етерични Масла,Мешање на доградба на Акрилни Бои и Наука Лабораторија (1ml)
Свеж

50pcs 1ml FWD Јасно Бели Пластични Течни Дипломирал Dropper Пастер Трансфер Pipette,Погоден за Етерични Масла,Мешање

DEN 187.20

Достапно е за нарачката

Производ материјал : Полиетилен; Еднократна употреба Пластични Трансфер Pipettes. 50pcs 1ml проѕирен бела Пластика Pipettes, може да се одржи течност, удобен и лесен за употреба.Направени од високо квалитетна храна одделение пластика, не-токсични јасно читлива ознаки; дипломирал.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.