ZEONHAK 800 КОМПЈУТЕРИ 3ML Пластични Трансфер Pipettes, за Еднократна употреба Дипломирал Трансфер Pipettes Dropper за Етерични Масла, Научна Лабораторија, Шминка Алатка
Свеж

ZEONHAK 800 КОМПЈУТЕРИ 3ML Пластични Трансфер Pipettes, за Еднократна употреба Дипломирал Трансфер Pipettes

DEN 527.76

Достапно е за нарачката

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ - пластични трансфер pipettes се направени од високо-квалитетна храна-одделение ЈП материјал, кој е еколошки, безбедно, мека и транспарентна, може да се користат со доверба.Тоа е мек, флексибилен и лесен за користење, која може да заштедите време кога мешање парфем, без да предизвика вкрстена контаминација.ВИСОКА ПРЕЦИЗНОСТ ТРАНСФЕР - пластични калибриран dropper е специјално дизајнирана точно да трансфер на течност од еден сад во друг.На високо видливи и дипломирал трансфер pipettes ви овозможи да се измери течности кога се пренесуваат нив, која е многу практичен и удобен.ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ - Дали сте во потрага за повеќето економски и практични трансфер pipettes?Ќе добиете 800 ПАРЧИЊА пластични трансфер pipettes да ги исполни вашите различни потреби.Секој трансфер pipette може да се одржи 3 ml течност и неговата должина е 6,3 инчи ( 160 cm).Изборот на нашите производи нема да ве изневерам!.ШИРОК СПЕКТАР НА употреба - пластични дипломирал око droppers се многу погодни за мешање етерични масла, козметички производи, лаборатории, училишта, DIY козметички производи, акварел слики и така натаму. 100% ГАРАНЦИЈА - Ако преносот pipettes имате било какви проблеми со квалитетот, можете да побарате целосна наплата и враќање во рок од 30 дена по приемот на производи.Квалитетот и задоволството на клиентите се нашиот врвен приоритет.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате во било кое време.Немате ризик, кликнете на Додади во Кошничка!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.