100Pcs 4ml Пластични Pipettes, Стискаш Трансфер Pipettes Алкохол Infusers за Јагоди и Чоколадо, Cupcakes
Свеж

100Pcs 4ml Пластични Pipettes, Стискаш Трансфер Pipettes Алкохол Infusers за Јагоди и Чоколадо, Cupcakes

DEN 2284.80

Достапно е за нарачката

【Пакет】1 супер-вредност утврдена од 100 пластични pipettes. 【Големина】Капацитет:4ml.Цевка во устата : 3мм (Лента : 13*60mm; Oblate : 30*55мм, Срцето : 25*50mm). 【Материјал】Направен од висок квалитет на храна-одделение пластика, проѕирен, мека, удобен и лесен за употреба.Проѕирен бела боја за да се прикаже течна боја на внатрешноста на pipette. 【Апликација】Погоден за Чоколадо или Јагоди Близалки Cupcakes, сладолед, Мини Колачи, Waffles, Децата Сликарство, Кујнски Прибор,итн. 【Не-Токсични】Безбеден за сите видови на храна.Тоа е BPA free и нема познати здравствени ризици.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.