Libec T102B 1 Фаза Тешки Алуминиум Tripod со 100mm Топката Дијаметар
Свеж

Libec T102B 1 Фаза Тешки Алуминиум Tripod со 100mm Топката Дијаметар

DEN 19416.00

Достапно е за нарачката

Libec 3 Годишна Гаранција.Дизајниран за тешки перформанси, кој е идеален за студио за производство и за користење со стрелата рака.Стабилна camerawork е обезбедена благодарение на извонредна цврстина и цврстината.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.