DaVoice Телефон Tripod со 2 Мобилен Телефон Адаптер Клип Месеци + Далечински + Мини Топката Главата Camera Mount - Мини Биро Метал Tripod Стојат Држач за Полнење за Видео на YouTube, Ком?
Свеж

DaVoice Телефон Tripod со 2 Мобилен Телефон Адаптер Клип Месеци + Далечински + Мини Топката Главата Camera Mount

DEN 514.80

Достапно е за нарачката

???? ???????????????????????????????????????????????? ???????????????? ???????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????? - Вклучува нашите Da Voice метал телефон tripod со универзален стандард 1/4" завртка, мини топката главата гората, нашиот стручен мобилен телефон адаптер клип, заедно со нашите ротирачки телефон tripod планината со далечински; Високо-квалитетни производи кои ќе траат цел живот. ???? ???????????????????????????? ???????????? ???????????????????????????????? - Совршен за патување, selfie, Youtube или Tiktok снимање на видео, во живо стриминг, фотографирање; дури и може да се користи како selfie стап; употреба со камера или дури и телефонот со вклучени прилог клипови. ???? ???????????????????? ???????????????????????? ???????????????????? + ???????????????????????? - 360 степен ротирачки phone држач за режим на портрет (вертикална) или режим на пејзаж (хоризонтална) Компактен и Пренослив - Корисно за снимање на видеа, фотографирање, selfies, или користејќи го вашиот смартфон како веб-камера со користење на овој прилог се стега со камера стојат три-pod. ???? ???????????????????????????????? ???????????????????????? ???????????????????????????????????????????? ???????????????????? ????????????????????работи со i OS / i Phone / i Pod / Android уреди; Доаѓа со јасни инструкции; Фаќање страшни фотографии и видеа до 30 метри; ???????????????????????????????? ???????????????????? ???????????????????? ???????????????????? ???????????????? ???????????????????? ???????????????????????????????????????????????? ???????????????? ???????????????????? ???????????????? ???????????????????? ???????????????????????????? ???????? ???????? ????.????????" ????????????????. ???? ???????????????????? ???????????? ???????????????? ???????????????? ???????????????? ????????????????????????; Одговара на i Phone 13, 13 Про, 13 Про Max, 12, 12 Про, 12 Про Max, 11, 11 Про, Про 11 Max, X, XS, XS Max, XR, Плус 8, 8, 7 Плус, 7, 6 Плус, 6, 6s Плус, 6s, Samsung Галакси S21, S21 Плус, S21 Ултра 5 G, S20 Плус, S20 Ултра, Белешка 20 Ултра, S10e, S10+, S10, S9, S9 Плус, S8, S8 Плус, S7 Работ, S6, Забелешка 5, 4, Пиксели XL и повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.