Леано Железо Був Trivet - Декоративни Trivet За Кујна Контра или Трпезариска Маса Гроздобер, Селски, Уметничките Дизајн - 7.75X6 - Со Пластични Штипки/Нозе - Рециклиран Метал
Свеж

Леано Железо Був Trivet - Декоративни Trivet За Кујна Контра или Трпезариска Маса Гроздобер, Селски, Уметничките

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

Издржливи & Здрав Був Trivet - Заштита на вашата кујна контра или трпезариска маса од топла лонци, тави и јадења со овој леано железо trivet.Гумени нозе ќе го задржи вашето маса или контра безбедни од гребнатини.На "Леано Железо Був Trivet" Мерки 6-инчи Во Ширина од 7.75-инчи Висок.Занатски, Селски Дизајн – Овој метал trivet ќе додадете контакт на селски шарм и топлина на вашата кујна décor.Не само кујната trivet – Нашите декоративни trivets се рачно изработени и направена со нега.Користете го како кујна trivet, ставете ја под вашата куќа растенија или прикажување на ѕид како декоративни парче.Проверете нашите други огласи за одлична идеја за дом и кујна украси.Нашата колекција вклучува многу леано железо trivets и повеќе.Квалитетот и поддршка : Ние направивме одличен производ за вас.Нашето ветување до вас, нашите клиенти, е дека секогаш ќе биде третиран правично и со почит.Вие нема да бидете разочарани со нашата водечка индустрија на политики и услуги на клиентите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.