Премиум Силикони Trivet Душеци: 4 Мулти-Цел Отпорни на Топлина Силикони Trivet Влошки - се Користи како Жешко Тенџере Носителот, Фурна Mitts, Не се Лизга Тегла Настроената, Grip
Свеж

Премиум Силикони Trivet Душеци: 4 Мулти-Цел Отпорни на Топлина Силикони Trivet Влошки - се Користи како Жешко

DEN 503.76

Достапно е за нарачката

ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ СИЛИКОНИ TRIVETS : Сите Силикони trivets се произведени со користење на 100% платина силикони што е храна одделение, температурата отпорни, од 105 F да 446 F, и фурна, микробранова печка, и машина за миење садови безбедно.КРУГ И ПЛОШТАДОТ : Заштита на вашите раце, тави, и countertops со нашите големи професионални силикони trivet пакет кој вклучува 2 круг и 2 плоштадот саќе силикони trivets, достапен во црна, црвена, вар зелена, светло сина и светло зелени бои.ПРЕМИУМ КУЈНСКИ АЛАТКИ : Секој Силикони trivet има агол дупка за удобен виси складирање и може да се користи како топла влошки за countertops, сушење мат, тегла настроената gripper подлога, лажица носителот, лук нож за лупење, и жешко тенџере држачот.САЌЕ ДИЗАЈН : иновативни саќе модел создава повеќенаменски против пролизгување површина која ја штити countertops од топлина или оштетувања од вода.ПЛУС, уживајте во Не-Кавга Живот Уверување спроведен со вашите нови силикони тенџере на сопствениците.ФЛЕКСИБИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ : Нашата количка Црна Силикон trivet множества се подебели од традиционалните групи да обезбедат долготрајна издржливост и подобра заштита за вашата контра блузи, додека одржувањето на нивната флексибилност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.