Качулка Вратот Tunics Долг Ракав Комбинација Форма Фитинг Секојдневен А-Линија Врвот Блуза
Свеж

Качулка Вратот Tunics Долг Ракав Комбинација Форма Фитинг Секојдневен А-Линија Врвот Блуза

DEN 575.76

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ????Ткаенини : 35% памук & 60% полиестер и 5% spandex, материјалот е високо еластична плетење и форма фитинг, многу мека и нежна до вашата кожа. ????Спојување со Уникатни Цветни Печати Туника Шема/Долг Ракав/Качулка Вратот/Копчиња/Замав Силуета/Повлече На затворање.Машина За Миење. ????На flowy полите drapes убаво, чисто линија разгореа дизајн со лабава крива замав е доволно голем да содржат стомакот и колковите, форми и тенок доброто крива. ????Дизајн Карактеристики : Ова се жените туника блузи е качулка вратот стил, тоа изгледа како да сте го носи шамија. ????Оваа мода лабава долг ракав туника кошула е совршен за носење leggings, фармерки, панталони, панталони или неформални облекување. ????Повод : Случајни / Викендите / Партија / Одмор / Travel / Дневно / Канцелариска Работа / Отворено / Куќа Носат. ????Облека за Нега : Рака Мие / Машина за Миење Добро, лесно да се грижи за ден-за-ден.Ткаенини : 35% памук & 60% полиестер и 5% spandex.Вратот Тип и Ракавите : Топло Крстот Качулка Вратот со 5 бронзени копчиња / Долг Ракав.Сезони : Пролет, Есен, Зима.Повод : Партија / Неврзан / Одмор / Travel / Викендите / Канцелариска Работа / Дневно / Отворено / Куќа Носат.Карактеристики : Лабава-Линија Flowy Замав / Кинески Стил Класичната Отпечатоци / Hit Боја Комбинација Дизајн / Тенок Одговара Атрактивни / Форма Фитинг / Удобен Ткаенина.

Основни својства

Fabric:
35% cotton & 60% polyester & 5% spandex Neck Type & Sleeves

Тие исто така купуваат со овој производ.