JIEQIJIAJU Туш Caddy Полица, Ѕид Монтирани Туш Агол Полица Лепило Туш Носителот Туш Организатор Полица Бања Складирање Кошница за Шампон, клима уред Носителот, Кујна Зачин
Свеж

JIEQIJIAJU Туш Caddy Полица, Ѕид Монтирани Туш Агол Полица Лепило Туш Носителот Туш Организатор Полица Бања

DEN 407.76

Достапно е за нарачката

Пакет содржи : 1 пакет црн туш caddy полица; големина за : 11.8" x 5.1" x 2.1", совршена големина за разни препарати за чистење шишиња во туш кабина, како и често ги употребуваат зачините за кујна.Квалитет на Материјалот : Направен од премиум простор алуминиум, водоотпорен, не-бледнее и отпорно на гребење, со ѕид монтирани лепило влошки се обезбеди туш caddy ќе биде здрав и стабилен да се одржи многу на телесната тежина, и нели паднале дури и во влажни бања.Лесен за Инсталација : Овој агол туш полица е лесно да се инсталира со вклучени лепило и ноктите додатоци; може да се користи не-означување лепило или ноктите за инсталација, погоден за плочки, стакло ѕид, нерамна или обоени ѕидови, без дупчење и потребни алатки, силно лепило може да биде вметнат на ѕидот за долго време.Hollowing Дизајн : туш лебди полица со шупливи и вентилирани дизајнот да се задржи бања прибор за на полица суви и чисти, и да го зголеми вашиот складирање решенија за да зачувате простор за вашата соба, лесно да се избрише, исчистете ја со влажна крпа.Повеќекратна Употреба : JIEQIJIAJU туш организатор полица е широко се користи за чување на телото мие, туш гелови, шампони, чешли, зачини и други повеќе, совршен простор за кујна, дневна соба, купатило, прав соба, остатокот соба, кафе барови да ви помогнат подобро да ги организирате вашите домашни потреби.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.