YEAKE Прилагодливи Флексибилни Gooseneck Шминка Огледало,360°на Ротација Виткање Преносни Биро Суета Огледало со Стојат Туш Бричење Козметички Огледало Плоштад
Свеж

YEAKE Прилагодливи Флексибилни Gooseneck Шминка Огледало,360°на Ротација Виткање Преносни Биро Суета Огледало

DEN 263.76

Достапно е за нарачката

360 степени СЛОБОДНИ РОТАЦИЈА - Преносни countertop патување виткање суета огледало, многу флексибилни ротирачки вртливата gooseneck дека може да биде лесно и слободно, се наведнувам да се добие поблиска далечина со огледало за исполнување на твоите најдобри шминка треба агол.ПРЕЦИЗНОСТ и ЈАСНОСТ ОГЛЕДАЛО - High-end quality оптичко стакло, ви овозможи да ги видите сите детали на целото лице, па можете да се применуваат шминка беспрекорно.И двете се достапни за Мажи & Жени.ПРЕНОСЛИВОСТ - Совршено огледало за патување кога се одделуваат и укината.Можете да планината или расклопување на база во 10 SECENDS и тоа е лесно да се носат насекаде.Тоа е, исто така, лесен и компактен, што го прави твоите најдобри патуваат шминка придружник.ДОМОТ & КОМПАКТЕН ИДЕАЛЕН ЗА ПОДАРОЦИ - козметичката огледало е едноставен дизајн, но сепак уникатен.Тоа може да се застане на маса, биро за статистика, бања или било countertop сакате да се постигне саканиот ефект.Тоа е исто така одличен избор за Подароци од пријатели и семејството. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет - Ако сакате да имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.ние ќе се Обидеме потрудиме да се направи работите во право за вас!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.