UNIQOOO 20 Pack 3 Рубин Црвена Хексагонални Акрилик Божиќ Украс 2021, DIY Празно Божиќ жезло на шут Дрво Декорација, Порибување Име Ознака, Празник Ознаки, Memento, 4mm Екстра Дебел?
Свеж

UNIQOOO 20 Pack 3 Рубин Црвена Хексагонални Акрилик Божиќ Украс 2021, DIY Празно Божиќ жезло на шут Дрво Декорација,

DEN 527.76

Достапно е за нарачката

Ослободете ја Вашата Креативност - го Прослават празникот сезона со овие симпатична акрилик Божиќ украси.DIY вашиот уникатен Божиќ жезло на шут со семејството имиња, пораки на овој години milestone, како Бебе прво Божиќ, Г-дин & Г-ѓа Божиќ est. (Година), Само во брак, итн.Можете да ја обеси на елката или да ја користите како име ознака за порибување или подарок.Премиум Квалитет - Направен од висок квалитет на екстра дебели 4mm рубин црвена акрилна, овој украс е лесно да се напише на со било вода или масло врз основа маркер.Лесно да ги исклучите со acetone.Ние ги отстрани оригиналниот заштитна фолија и ре-пакет нив внимателно, со безбедна амбалажа за да го зачувате вашето време и енергија.Модерен Дизајн – Додадете овој модерен дизајн, заедно со други традиционалните Божиќни украс оваа сезона.Запишува љубов, радост , мир, весело, светла, ноел, hohoho или нешто од вашиот сопствен речник.Таа додава совршен личен допир на вашиот одмор и декорација на подарок обвивката.Пакетот Вклучува – Пакет од 20 рубин црвена хексагонални акрилик украси.Секој мерки 3 x инчен, 4mm екстра дебели.Ве молиме имајте предвид овие се празни производи кои не се персоналните или имате било какви calligraphy на нив. (Лента НЕ е вклучен). 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - трговска МАРКА е поднесена во U. S. A. - Во бизнисот од 2011 - UNIQOOO производи се поткрепени со 100% гаранција дека сте целосно задоволни со вашиот производ или да добиете вашите пари назад.Контактирајте со нашата служба за корисници за повеќе информации.Боја : Црвена Шестоаголна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.