Стариот Свет Среќен Божиќ Билет Разнесени Стакло Украси за Елка
Свеж

Стариот Свет Среќен Божиќ Билет Разнесени Стакло Украси за Елка

DEN 694.80

Достапно е за нарачката

РАЧНО НАПРАВЕНА : Нашиот Божиќ Украси биле рачно направена со користење на вековната традиција која потекнува во 1800-тите да ви донесе највисок квалитет украси за вашиот дрво.Нашите Среќен Билет Стакло Украс ќе додадете една убава,елегантна допир на било елка или да се акцент на декорации во рамките на вашиот дом.ПОДАРОК : Весело Билет Украс е совршен за декорирање на вашиот дрво со забава, светли бои.КВАЛИТЕТ : Овие елка украси се рака-насликани и устата разнесени за да ви даде убаво стокмено како и високо-квалитетни украс.ПРАЗНИЧНА : Нашата страна направена разнесени стакло украси им даде на вашиот дрво празникот на искра и се потребни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.