Pasler Уметник Меша Хартија Трупците и Tortillion Уметност Blenders - Молив, Јаглен, Графит, Обоени Моливи, Пакет од 3 - (125mm, 135mm, 150mm)
Свеж

Pasler Уметник Меша Хартија Трупците и Tortillion Уметност Blenders - Молив, Јаглен, Графит, Обоени Моливи,

DEN 133.20

Достапно е за нарачката

Се вклопуваат и мазна прашливи медиумите непречено користење на оризова хартија трупците.Оризова хартија има мазна површина која е совршен за мешање.Совети опсег од ултра казна, 125mm 135mm 150mm.Чисти и ре-точка вашиот трупците со sandpaper.Сите производи се строго се придржува кон EN71 и ASTM D4236 и ASTM F963 стандарди.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.