Yoseng 5 компјутери Мастило Меша Четки за Заштита на Ззп,Четка за заби Тип на Мастило Мешање Четка Маска( за 1.14 инчен четка главата Виножито 3)
Свеж

Yoseng 5 компјутери Мастило Меша Четки за Заштита на Ззп,Четка за заби Тип на Мастило Мешање Четка Маска( за

DEN 119.52

Достапно е за нарачката

Производ материјал : производот е направен од високо-квалитетни PP материјал, прашина-доказ, анти-корозија, силни и издржливи!.Заштитна капа големина:4.8*3.8*2.5 см се Применува за да се Четка за заби тип на Мастило Меша Четки Број 3. Заштитна капа боја : проѕирна боја, dustproof, и може да биде лесно и брзо се одликува со користење на Мастило Меша Четки.Професионален дизајн : еден-парче дизајн, може да се користи и да се отстрани лесно и брзо.Пакување метод : пакет од 5.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.