Yoseng 12 Пакет Боја Мастило Меша Четки,Мастило Меша Алатка за Карта во донесувањето Одлуки,Занает Широка Примена Асортиман Хартија Crafter Боја Код Рачка (Четка Главата Г
Свеж

Yoseng 12 Пакет Боја Мастило Меша Четки,Мастило Меша Алатка за Карта во донесувањето Одлуки,Занает Широка Примена

DEN 335.52

Достапно е за нарачката

Апликацијата е Лесно, Брзо и Готовиот Производ е Совршен. 12 Бои, Мешање Четки со Силна Управувачот и Мека Bristl.Чиста бела влакната, убави и чисти изглед!.Дизајниран за уметници, Нашите Сопствени Четки.Yoseng обезбедува 24 часа пријателски услуга, 30 дена нема причина да се вратат.За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.