Комерцијални Перење Количка+ Замена Торба, 350L Нерѓосувачки Челик Рамка Кошеви Количка со 4 Тркала, за Хотел Болница Салон Складирање Услуга Коли, 260 КГ Тежина Капаци
Свеж

Комерцијални Перење Количка+ Замена Торба, 350L Нерѓосувачки Челик Рамка Кошеви Количка со 4 Тркала, за Хотел

DEN 1452.00

Достапно е за нарачката

【Тешки - Должност Големи Индустриски Перење Количка】- Перење Возен Количка, големина : 90cm/35.4" L x 65cm/25.6" W× 80см/31.5"H, капацитет на 10 bushels (350 L), носивоста на 260 lbs(120 Kg). 【 Замена Двојно Дебело Платно Торба】- Комерцијални лен количка со тркала Опремени со отстранлив нерѓосувачки челик рамка и водоотпорен Оксфорд ткаенина обвивка, носат-отпорни, 10 метални куки за да се спречи поставата од движи, Производи вклучуваат : количка+ дополнителен Замена Торба. 【4 - Инчен Молчи Тркала】- Тркалање перење кошница има 4 мазна 4 - инчен молчи тркала на дното, вклучувајќи 2 насочен тркала и 2 универзална тркала.На перење количка може да се движи глатко на теписи, плочки на подот, и цемент подови. 【 Нерѓосувачки Челик Перење Кошница】- Индустриски домаќинство перење кошница количка се направени од водоотпорен Оксфорд ткаенина и нерѓосувачки челик (трајни).На дното има 4 4 - инчен тркала.Голем отворање и длабоко кошница се многу погоден за ставање облека, крпи и прекривки. 【 Повеќе намени】- На перење количка многу погодна за хотели, апартмани, домови, болници, центри за рехабилитација, старечки домови, воспитно-поправните установи, хуманистичките науки и во општеството, козметички салони, берберот продавници, итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.