I. E. E. Тешки Навалите Камион Комунални 1 Кубен Двор 800-1200 lbs
Свеж

I. E. E. Тешки Навалите Камион Комунални 1 Кубен Двор 800-1200 lbs

DEN 244.80

Достапно е за нарачката

Тешки Навалите Камион Комунални 1 Кубен Двор 800-1200 lbs.Брзо и лесно собранието им помогне одржите вашиот магацин или jobsite уреден во сите времиња.ПЛАСТОВИДНО - ПРОСТОР SAVER -РАЗНОВРСНА.Супер-Солиден, висока густина на пластика.На определен простор saver со своите пластовидно функција.arge Количество истраги се добредојдени!!Ние нудиме попуст на висока јачина на звук наредби.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.