Цртичка Мини Вафли Создателот за Индивидуални Waffles, Hash Browns, Кето Chaffles со Лесно да се Исчисти, Не-Стап Површина, 4 Инчи, Бела Ананас, DMWA100PP
Свеж

Цртичка Мини Вафли Создателот за Индивидуални Waffles, Hash Browns, Кето Chaffles со Лесно да се Исчисти, Не-Стап

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

ПОВЕЌЕ ОД WAFFLES : Направи вашиот омилен појадок класици, или се креативни со waffled hash browns, колачиња, па дури и бисквит пици!Било кој играч ќе "вафли" во еден служат делови.Одлично за семејства или во движење!.МИНИ Е СИЛЕН : Со 4" nonstick готвење површина, ова е МОРА да се ИМА за која за прв стан, помали кујна, колеџ ученичкиот дом, или camper/Р.В. и продавници лесно во кујната кабинет или фиока.WAFFLY ЛЕСНО : Едноставно вклучете го и оди; на Вафли Создателот загрева во минути.Двојна не-стап површина обезбеди дури и готви за доследни на резултатите и вкусни златна waffles во секое време.Nonstick површини се направи расчистување на snap!.СОВРШЕН ПОДАРОК : совршен свадба или нов дом подарок, на Вафли Создателот е мала големина зазема малку контра простор, и својот елегантен дизајн и тренди боја опции ќе одговара на било какви кујнски décor (додавање на вашиот регистар сега!).ВКЛУЧУВА : Поддржан од 1-година производителот гаранција, Цртичка Мини Вафли Создателот вклучува една Мини Вафли Создателот и Рецепт Водич, така што може да се добие за готвење веднаш.Големина : 4 Инчен | Боја : Бела Ананас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.