8x 16' Храна Вакуум Печат се Тркалаат Чувар Фармацевт со Машина, Идеален за Вакуум Sealer Торби за Храна Saver, Комерцијални Одделение, Одлично за Складирање, Оброк првично
Свеж

8x 16' Храна Вакуум Печат се Тркалаат Чувар Фармацевт со Машина, Идеален за Вакуум Sealer Торби за Храна Saver,

DEN 455.76

Достапно е за нарачката

【ОТСТРАНЛИВ ЛИЗГАЧКИ НОЖ & МАГНЕТ ДИЗАЈН】 : вакуум sealer кеси фармацевт има заменливи нож главата што може да лизгајте лево и десно за да се намали кеси уредно и има скриени нож слот, ќе не допре нож, тоа ќе ги заштити вашите прсти од повреда.И тоа може да биде лесно се апсорбира во фрижидер или да се чуваат во фиока. 【ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ/ОБНОВЛИВИ/ПРАШИНА-ДОКАЗ】сечење На складирање кутија користи високо-квалитетни еколошки PP материјал, капка отпорни и прашина-доказ.Вграден-во 360-степен тешки фиксна окно може да се повлече од вакуум sealer кеси непречено, безбедно, stably и ефикасно и да го намали уредно. 【ШИРОКО се КОРИСТИ】Оваа пластика сечење кутија не само што може да се намали на вакуум sealer кеси совршено, тоа исто така може да се користи за да се намали Алуминиумска Фолија Заврши, Kraft хартија, восок хартија, фотографии, се Држат Филм, А4, етикети итн. 【КОМПАКТЕН ДИЗАЈН/ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР】кујната се држат филм фармацевт е 13.3 инчен x 2.5 инчен, и складирање кутија може да се одржи 3.93-11.81 инчен широк и помалку од 2.36 cm дијаметар држат филм на ролни.Ролни со дијаметар од повеќе од 2.36 cm директно може да се намали со лизгање на машина главата надвор од сечење кутија. 2 сечење методи може да бидат избрани произволно. 【100% ЗАДОВОЛСТВО УСЛУГИ】Сите нашите редови се пополнуваат од страна .Ние безусловна поддршка реконструкција или повторно да ја пратите на, ве молиме слободно да контактирате со нашата служба за корисници, ние ќе ви обезбедиме со задоволителни резултати.БЕЗ РИЗИК!ЦЕЛ ТОА СЕГА!.Боја : Розова.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.