2 ПАКЕТ Пренослива торба sealer,Запечатување машина за складирање на храна. Прирачник топлина заварување машина и машина со закачалка. Батеријата не се вклучени.
Свеж

2 ПАКЕТ Пренослива торба sealer,Запечатување машина за складирање на храна. Прирачник топлина заварување машина

DEN 167.76

Достапно е за нарачката

Брзо печати и намалувања, мини и пренослива торба машина и sealer, потребно е алатки за кого како закуски и храна торба.компактен и пренослив : Опремен со мини големина, направи топлина sealer лесно да се вклопи во вашата торба за извршување, каде и да сте во шопинг, кујна, лов, риболов, кампување, патување или вршење на други активности.Доаѓа со use manual.Ве молиме да го отворите капакот да се загрее на објект со притискање на 3-5 секунди пред да го користите,тогаш едноставно слајд по должината на работ на секоја кеса и тоа е затворен херметички.Мали и преносливо - Мини пакување машина, удобен за носење и да се зачува простор.Погодна за секој пластична кеса.Користи 2 АА батерии (не се вклучени).Ве молиме да земете батериите ако пломби не е користена долго време.Брзо печати и намалувања, мини и пренослива торба машина и sealer, потребно е алатки за кого како закуски и храна торба.компактен и пренослив : Опремен со мини големина, направи топлина sealer лесно да се вклопи во вашата торба за извршување, каде и да сте во шопинг, кујна, лов, риболов, кампување, патување или вршење на други активности Доаѓа со use manual.Ве молиме да го отворите капакот да се загрее на објект со притискање на 3-5 секунди пред да го користите,тогаш едноставно слајд по должината на работ на секоја кеса и тоа е затворен херметички Мали и преносливо - Мини пакување машина, удобен за носење и да се зачува простор.Погодна за секој пластична кеса.Можете да го носат кога кампување Користи 2 АА батерии (не се вклучени).Ве молиме да земете батериите ако пломби не е користена долго време.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.