Ettonsun Полнење преку USB Мини Рачни Торба Sealer Топлина Печат Мали Топла Храна Торба Sealer Машина,2 во 1 Топлина Sealer и Машина за Пластични Кеси Mylar Кеси Храна Складирање Снек
Свеж

Ettonsun Полнење преку USB Мини Рачни Торба Sealer Топлина Печат Мали Топла Храна Торба Sealer Машина,2 во 1

DEN 311.76

Достапно е за нарачката

【Печат Директно без да се Загреете】 Оваа топлина sealer не треба да се загреете, може директно да и брзо печат кеси, за задржување на свежо овошје, moistureproof и mouldproof.Применливи Торби : Обложени алуминиумска фолија торба и PP, PE, PVC кеса помалку од 3.2 мм дебел.Не се погодни за чиста хартија торба, чист алуминиум торба и супер дебела торба со масло. 【3 Начини да се Прилагоди на Температурата】 Mode① за супер тенок кеси не подебели од 0.02 мм, Mode② за речиси секоја заеднички кеси (не подебели од 0.13 mm), Mode③ за екстремно дебели кеси не подебели од 0.32 mm.Стандардниот режим на чекање 2, секојдневна употреба за запечатување кеси, ве молиме да користите режим 2 за обичните кеси. 【USB Полнење & Долготрајни Работното Време】 Полнење преку USB интерфејс, еден полнење преку USB кабел е вклучен во пакетот.Оваа топлина торба sealer може да се користи и за околу половина година, по целосно наполнета. 【2 во 1 Топлина Sealer & Машина】 Брз запечатување и сечење на пластични кеси.Пак knob на "+" позиција да се печат, се претвори knob да "-" позиција да се намали на пластични кеси. 【Преносни да Носат & Место】 магнет е вграден во задниот дел на мини торба sealer, торба sealer може да се лепат на фрижидер.Кожа виси јаже на врвот, кои може да се закачи во погодно место.Мала големина(4.7*2*1.6 инч) и долго време на мирување, преносни да се извршат.Боја : Розова.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.