Letterman Колаж Бејзбол Varsity Јакни Оригинални Волна и Вистински Cowhide Кожа Ракави ( Тим Бои Опции )
Свеж

Letterman Колаж Бејзбол Varsity Јакни Оригинални Волна и Вистински Cowhide Кожа Ракави ( Тим Бои Опции )

DEN 2879.76

Достапно е за нарачката

Увезени.Полиестер обвивка.Копче затворање.Суво Чистење Само. ????Забелешка : ве Молиме прочитајте ја големината на табелата внимателно пред да ги купите на вашата Јакна. ✅Letterman Јакни Висок квалитет rib-трим јака, ракави, и на дното полите * Димензии : Возрасни XS-3 X * Одговара тип : Класика. ✅Надворешноста Тело : 100% Реално Кожа Ракави 100% волна Varsity Јакни ,. ✅Надворешноста : 2 странични џебови, Внатрешни работи : 3 џебови (1 zip џеб). ✅ Грб Силуета Тип : Quilted. ✅ Водоотпорен : Лажни. ????Ве молиме Суво Чистење само, или од Посебни кожа сува почиста.Не Се Мијат.Стил : Varsity The Класичен Varsity Јакна е Направена во Супериорен Квалитет Волна Тело и Врвен Квалитет Cowhide Кожа Ракави.Бои : Сите можни бои се достапни.Големина : 3 XS-7 XL★Полиестер Quilted Обвивка, Имајќи Топла, дури и Во Најстудените Денови.★Пластични Обложен Метал Копчиња на Предната страна.Карактеристики : Модерен и стилски око-фаќање на јакна изработена од високо квалитетен материјал, дизајнирани и направени со највисоки внимание на детали.Ние сме оригиналниот производител на Јакни.✔Бренд Нови Varsity Јакна✔Направени од страна на највисок квалитет на волна и вистинска кожа✔100% Полиестер Ласерски Поставата✔се Зацврсти на насловната со копчето✔Пред џеб со 2 внатрешните џебови и 1 мобилен pocket SIZE ВОДИЧ : ★ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА за ДА ја ОДБЕРЕТЕ ТОЧНАТА ГОЛЕМИНА : ве Молиме Изберете 6 до 8 инчен Поголем Градите големина од вашиот Вистински/Природна големина на Градите за Точно/Совршен Монтирање.На пример, Ако вашата Природна/Крај Градите е 35 до 36 инчи ќе треба да одберете Големина "2 XS" од нашата големина на табела на која Градите големина е : 43 инчи, вториот пример, ако вашата Природна/Крај Градите е : 42 до 43 инчен тогаш треба да одберете големина на : "Голем" од нашата големина на табела на која Градите големина е : 51 инчен, истиот метод Клиентите може да се користи за други големини .Клиентите може да побарате од нас за помош за да го изберете за точната големина ако имате било каква забуна.За Големината На Информации.Ве молиме проверете ја листата на сликата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.