Vestil Поли Жолта Лифт Веб Прашка 1 во Х 8 Ft
Свеж

Vestil Поли Жолта Лифт Веб Прашка 1 во Х 8 Ft

DEN 694.32

Достапно е за нарачката

Трајни изградба за безбедно кревање.Мазна дизајн за ограничен износ на триење при кревање.Минимален простор за складирање кога не е во употреба.Различни подигање на капацитетот во зависност од кревање стил.Вертикална Капацитет 3200# / Chocker 2560# / V Кошница 6400#.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.