ocijf179 домашно Милениче се Подигнат Прилагодливи Куче, Мачка Маче Подигнат Кутре Вест Поводник Градите Рака Постави Пет Материјали - Темно Сива M
Свеж

ocijf179 домашно Милениче се Подигнат Прилагодливи Куче, Мачка Маче Подигнат Кутре Вест Поводник Градите Рака

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

Ова се подигнат карактеристики на еколошки материјали и прецизната изработка.Тоа е многу удобен за кучиња и мачки облечени.Прилагодливи вест дизајн е лесно да се вклопат на вашите миленици.Карактеристики : Корисни, Трајни, Градите Рака, Пет Резерви.ГРИЖЕТЕ се-СЛОБОДЕН ШОПИНГ – по приемот на производот, ве молиме проверете пакет содржина.Ние ќе се фокусираме на квалитетот на производот и придаваат големо значење за клиентите шопинг искуство.Ние нудиме една година гаранција услуга!Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас!.Спецификации : Ова се подигнат карактеристики на еколошки материјали и прецизната изработка.Тоа е многу удобен за кучиња и мачки облечени.Прилагодливи вест дизајн е лесно да се вклопат на вашите миленици.Тоа е лесно да се стави на и да ја исклучите.Тип : Пет Подигнат Материјал : Faux Кожа Погоден за : Мали Кучиња, Мачки Карактеристики : Корисни, Трајни, Градите Рака, Пет Материјали Големина : S : 11.5 cm x 4cm/4.52" x 1.57", M : 14.5 х 4.5 cm/5.71" x 1.77", L : 16.5 cm x 5cm/6.5" x 1.97", XL : 17.5 cm x 3.5 cm/6.89" x 1.37" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x домашно Милениче се Подигнат Поводник Вест.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.