Куче Темперамент, Не се Повлече Пес Темперамент, Лесни Куче Подигнат Совршен за Одење Пешачење Сите-Ден се Носат со Мали, Средни и Големи Кучиња
Свеж

Куче Темперамент, Не се Повлече Пес Темперамент, Лесни Куче Подигнат Совршен за Одење Пешачење Сите-Ден се Носат

DEN 599.76

Достапно е за нарачката

ide печ панели за персонализација со името тагови и долго моралот patches5.М : Вратот Дебелина 16"-23", Градите Дебелина 24"-32", Назад Должина 6", Patch Panel Големина Од 1,5"*3.заробени дизајн со користење на малку ткаенина за да се спречи прегревање кога се носи во топли временски услови или се носи за долги периоди на time Y.L : Вратот Дебелина 18"-25", Градите Дебелина 27"-36", Назад Должина 6.5", Patch Panel Големина од 1,5"*4".Солиден мулти-слоевит најлон webbing конструкција со квалитетот UTX токи и нерѓосувачки челик Д-rings S.Зошто да Изберете One Tigris ГОЛИЈАТ K9 Обука Темперамент?. -точка поводник прилагодување систем со брзо ослободување токи за да ги собере различни раси и телото builds3.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.