OneTigris Услуга Куче Вест Подигнат Седло Ранец, Торба Торбичка, Емоционална Поддршка, Сервис Куче во Обука,Квалитет Дисага за Тактички Елеци Кучиња
Свеж

OneTigris Услуга Куче Вест Подигнат Седло Ранец, Торба Торбичка, Емоционална Поддршка, Сервис Куче во Обука,Квалитет

DEN 647.76

Достапно е за нарачката

МАТЕРИЈАЛ : 1000 D Најлон изградба на издржливост и нечистотија/вода/отпорност на триење.РЕФЛЕКСИВНИ ДИЗАЈН : Светлина рефлексивни ленти за дополнителна безбедност во услови на слаба светлина.ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ : 7.5"(L)*5"(W)*2"(D)/19cm*13cm*5cm; Тежина : 9.1 мл/260g.ГОЛЕМ ПРОСТОР : кучето се подигнат торбичка Спејси главната преграда со мрежа џеб за одржување третира, играчки, и други предмети.КВАЛИТЕТ ПО ПРОДАЖБА на ГАРАНЦИЈА : One Tigris тактички куче подигнат печ има 1 година гаранција.Ако не сте задоволни со куче вест harnesses, се чувствуваат слободни да се допрат и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Зошто да Изберете One Tigris MOLLE Куче Пошта?Две во сет, на овој пар на хоризонтална куче пошта се корисна за вршење на играчки, го третира, количка за чинии, како и вашиот секојдневен носат за прошетки и излети.Кој светлина рефлексивни ленти за дополнителна безбедност и MOLLE компатибилност за прикачување да куче елеци и harnesses, овие трајни најлон носат пошта ќе стане вас и вашиот pup е омилен K9 EDC одат-да!One Tigris MOLLE Куче Пошта-1000 D Најлон изградба на издржливост и нечистотија/вода/отпорност на триење -Спејси главната преграда со мрежа џеб за одржување третира, играчки, и други елементи,- Две во собата за прикачување да MOLLE елеци/harnesses -Светло рефлексивни ленти за дополнителна безбедност во услови на слаба светлина -Јамка со кои се соочуваат webbing за моралот закрпи и add-ons -Лесни, разновиден, кој YKK финтата-слободен патентите за долго време Спецификации за употребливост Материјал : 1000 D Најлон, YKK Патентите Димензии : 7.5"(L)*5"(W)*2"(D)/19cm*13cm*5cm Тежина : 9.1 мл/260g Пакетот Вклучува One Tigris MOLLE Куче Пошта *1 Пар.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.