Домашно милениче TouchiD - Куче Темперамент, 3M Рефлексивни, Мека Мрежа, Не се Повлече Подигнат со Рачка
Свеж

Домашно милениче TouchiD - Куче Темперамент, 3M Рефлексивни, Мека Мрежа, Не се Повлече Подигнат со Рачка

DEN 358.80

Достапно е за нарачката

Бидете сигурни да се издвои 0.Кучето се Подигнат Вест е премија, висок квалитет на дизајн.Лесни Duraflex Тока со големи вчитување капацитети кои во голема мера го подобрува затегнувачка цврстина.Неговиот дизајн и локацијата, ви овозможува да се поврзете со вашиот сигурносен појас.Безбедност : 3 M рефлексивни дизајн, побезбеден за патување во текот на ноќта.МЕРКИ : мерка вашето куче е на градите, со лента, при што и точка дава најголем обем на пред градите.Бидете сигурни да се издвои 0.Две Поводник Прилог Поени : Цинк-легури Д-прстен на кучето е назад и webbing со Цинк-легури О-прстен за куче е на градите.Ова е во моментов повеќето Стилски, Издржливи и Безбедни Куче Подигнат Вест на пазарот!Софистицирани високо квалитетен материјал, Најлон ткаенина без иритација.Ергономски Дизајн обезбедува Леснотија на Користење и ставање на полетување Темперамент.Безбедносни Карактеристики вклучуваат Најлон Webbing со 3 M Рефлексивни материјал за Добра Видливост во текот на ноќта и Здрав Рачка за Лесно сигурносен Појас Прилог додека се возела во вашиот автомобил.Тоа е здрав рачка за да се обезбеди вашето куче. *****Да ги ВИДИТЕ ГОЛЕМИНАТА на ТАБЕЛАТА ВО СЛИКИ ДЕЛ***** за правилно искористување големина.МЕРКИ : мерка вашето куче е на градите, со лента, при што и точка дава најголем обем на пред градите.Удобно Лесни Мрежа Поставата со Мек Сунѓер Соочи во градите и стомакот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.