Шепа Пет CORE-1 Подигнат Кука & Јамка Закрпи Побара да МИЛЕНИЧЕ, Бесплатно ГУШКАЊЕ, Услугата Куче, во Обука Светат во Темница
Свеж

Шепа Пет CORE-1 Подигнат Кука & Јамка Закрпи Побара да МИЛЕНИЧЕ, Бесплатно ГУШКАЊЕ, Услугата Куче, во Обука

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

ИЗДРЖЛИВИ : се Направени од издржлив полиестер со fastener поддршка што е двојно спојуваат.ЗАМЕНЛИВ : Може да се користи на нашите CORE-1 Подигнат или друга Услуга Куче harnesses.Се ЗГОЛЕМУВА БЕЗБЕДНОСТА : Закрпи правилно да се информираат другите за вашето куче за статус.Ја ЗГОЛЕМУВА ВИДЛИВОСТА : Око-фаќање на букви и Светат во Темница елементи се сигурни да се фати на вниманието.ПРОМОВИРАЊЕ на ВАШЕТО домашно МИЛЕНИЧЕ : Приказ вашето куче личноста кон другите со овие уникатни парчиња.На Шепа Пет CORE-1 Подигнат закрпи пристигнаа!Стилот на вашето домашно милениче е подигнат со заменлив закрпи и дозволете другите да знаат што вашето куче е околу.Е вашето куче во моментов "ВО ОБУКА" или е вашето куче нуди "БЕСПЛАТНО ГУШКАЊЕ"?Одберете го вашиот уникатен печ и да го покаже на другите вашето куче е уникатна личност.На дамки се направени од издржлив полиестер со трајни fastener поддршка за да се обезбеди доживотно употреба.На два слоја се внимателно stitched и потоа Светат во Темница материјал е доградена на букви за да се обезбеди ноќно видливост.Димензии : 2 X 6,3 ИНЧИ Количина : 2 Лепенки по Пакет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.