3 Парчиња Keyless Вежба Чак 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело Keyless Вежба Чак Конвертор Вежба Адаптер за Влијанието Вежба Алатка (0.3-6.5 mm, 0.3-3.6 мм, 0.6-8 mm, Црна)
Свеж

3 Парчиња Keyless Вежба Чак 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело Keyless Вежба Чак Конвертор Вежба Адаптер за Влијанието

DEN 323.76

Достапно е за нарачката

Она што ќе добиете : содржи 3 парчиња на keyless вежба чак во пакетот, доволни количини и 3 различни видови за да се задоволат вашите секојдневна употреба потреби.Практична брза промена адаптер : овие keyless вежба chucks лесно може да се претвори во cordless моќ шрафцигер во вежба или мелница да fastly switch задачи и да се задржи на работа напредок движат; Овие конвертор вежба адаптери се од суштинско значење моќ алатка додатоци.Лесен за користење : лесно се заклучува и ослободување вежба битови брзо да се конвертира, лесно да го инсталирате, безбедна и брза операција.Промена на хексагонална месо тело дискови да се вежба, да се намали износот на времето потребно за еден проект, Хексадецимален вози моќ апликации се дозволи да се применуваат, со повеќе вежба битови.Лесен утовар и истовар : овие keyless вежба чак конвертор може да оди од возење на дупчење во секунди, и, исто така, да ви даде слобода да се вежба со една рака, да обезбеди погодност за вас, што е убаво за работа во тесни простори.Широк апликации : овие keyless вежба chucks се изработени од легури на метал, издржливи и практично, тие имаат различни спецификации и може да се прилагодат за повеќето вежби и cordless моќ screwdrivers; Погоден за автомобил, поправка магацини, гаражи, магацини, канцеларии, домови и сл.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.