3PCS 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело Keyless Вежба Чак, Брзи Промени Адаптер Конвертор Влијание Вежби Битови, Електрична Алатка Додатоци (0.3-3.6 mm/0.3-6.5 mm)
Свеж

3PCS 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело Keyless Вежба Чак, Брзи Промени Адаптер Конвертор Влијание Вежби Битови,

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

[Пакет се Вклучени] : 3 PCS 1/4inch хексадецимален месо тело keyless вежба чак, вклучуваат 1 X 0.3 mm-3.6 mm вежба чак, и 2 X 0.3 mm*6.5 mm копар chucks.Лесен за употреба и инсталирање, брз, лесен и безбеден, тоа е суштински моќ алатка додаток во секојдневниот живот. [Quik Промена Адаптер Конвертор] : Keyless дизајн овозможува лесно и брзо да се разменуваат битови и жици, лесно да оптоварување и истовар.Може брзо да се префрлате задачи и одржување на работа напредок, кој поедноставен сите ваши задачи.Хексадецимален вози моќ алатки се дозволи да се применуваат со повеќето вежба битови. [Строга Контрола на Квалитетот] : Нашата мини адаптер вежба чак произведени под строга контрола на квалитетот.Направени од високо qualitity метал meterial.Издржливи, добро направени, тие се доволно добри за повеќето работни места.Мали димензии и мала тежина, ќе не донесе дополнителен товар за работата. [Keyless Вежба Chucks Дизајн] : Keyless вежба chucks лесно може да се претвори во cordless електрични шрафцигер во вежба или мелница; Може да биде лесно да се прилагодени за брзо да се префрлате задачи и одржување на работа напредок.Тие се од суштинско значење моќ алатка додатоци. [Широка употреба] : Овие вежба chucks' спецификации 0.3 mm-3.6 mm/0.3 mm-6.5 mm, што се погодни за повеќето вежби и cordless моќ screwdrivers.За repairers, модел на одлуки, DIY ентузијасти,Тоа е идеална алатка да се користи во гаражи, магацини, канцеларии, домови и други места.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.