4 во 1 Вежби Чак Копче Мултифункционален Вежби Чак Копче Челик Рачни 4 во 1 Вежби Чак Копче за Моќ Дупчење Алатки
Свеж

4 во 1 Вежби Чак Копче Мултифункционален Вежби Чак Копче Челик Рачни 4 во 1 Вежби Чак Копче за Моќ Дупчење Алатки

DEN 206.16

Достапно е за нарачката

Универзална Чак : 4 на Овој начин универзална чак може да се совршена замена за изгубени или оштетени чак копчиња.Со 4 Клучните Големини : Една алатка со 4 клучните големини за затегнување и расклатување чак.Мала Тежина : тежината на овој вежби чак клучот е само 52g, многу светлина и тоа е погодно да се користи.Високо Квалитетен Материјал : Направен од висок квалитет на 45# челик материјал, издржлив да ја користите.Примена : Главно се користи за повеќето вежби и алат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.