Neiko 20754A 3/8 Вежба Чак со 1/4 Брзи Промени Хексадецимален месо тело | Конвертирате Влијание Возачот и Клуч да се Вежба...
Свеж

Neiko 20754A 3/8 Вежба Чак со 1/4 Брзи Промени Хексадецимален месо тело | Конвертирате Влијание Возачот и Клуч

DEN 407.76

Достапно е за нарачката

Вежба чак со 1/4 инчи хексадецимален месо тело брзо се поврзува на било влијание возачот и претвора да дупчење функција.Со вклучени 1/2" Вози од 1/4" Хексадецимален адаптер, лесно може да се трансформира моќта на влијанието клуч на вежба.Класичен внесени 3-вилицата дизајн сигурно има широк спектар на пресврт вежби и чекор вежба битови со 1/16" да 3/8" месо тело.Изградена од премиум хром vanadium челик за издржливост и да се залага за голема дневна употреба.Оваа целосна моќ алатка за конверзија комплет вклучува внесени 3/8" вежба чак, а чак клучот и 1/2" x д-Р 1/4" Хексадецимален адаптер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.