Biaungdo 3/8 Keyless Вежба Чак Адаптер 0.8-10мм, 1/4-Инчен Хексадецимален месо тело Вежба Чак Адаптер, Капацитет Вежба Чак Адаптер Конвертор Брзо се Поврзете Влијание Возачот Ал
Свеж

Biaungdo 3/8 Keyless Вежба Чак Адаптер 0.8-10мм, 1/4-Инчен Хексадецимален месо тело Вежба Чак Адаптер, Капацитет

DEN 261.36

Достапно е за нарачката

Пакет Содржина - ќе добиете 1 x Keyless Вежба Чак Адаптер. 1 x 1/4 инчи Хексадецимален месо тело.Планината : 3/8-24 UNF.Фирмата 3-Вилицата Дизајн - Цврсто фиксирани пресврт вежби и чекор вежба битови со 0.03 инчен да 0.39 инчен(0.8 mm до 10мм) месо тело.Високо Квалитетен Материјал - На keyless чак е направен од премија од легиран челик, трајни и здрав, има долг животен век.Брзо се Инсталира - Брзо се поврзува на било влијание возачот и претвора да брзо да се префрлате задачи.Компатибилен со многу различни видови на cordless вежби.На вежба чак НЕ може да се користи спротивно од стрелките на часовникот.НЕ постои РИЗИК КУПУВАЊЕ - Само обиди се со нашите производи и ние веруваме дека ќе ги сакам, како што го правиме,ако не се апсолутно љубов ги споделите со нас и ние ќе даваме 100% гаранција за парите назад.БЕЗ ПРАШАЊА ПРАША!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.