Saiper 1.5-13mm Капацитет 1/2-20UNF Копче Вежба Чак со Хексадецимален месо тело, 1/2 Чашката Плоштадот Конвертор и СДС Плус месо тело Адаптер Електрични дупчалки и Ротациони Че
Свеж

Saiper 1.5-13mm Капацитет 1/2-20UNF Копче Вежба Чак со Хексадецимален месо тело, 1/2 Чашката Плоштадот Конвертор

DEN 455.76

Достапно е за нарачката

Направен од челик; Конец Планината : 1/2"-20 UNF; Чак Адаптер Тема : 1/2"; Стегање Опсег : 1.5-13mm/1/16"-1/2".Вртежен момент удар имајќи уникатен лесно-зафат работењето се претвори во поголем стегање сила.Се размножуваат комунални на cordless влијание возачи и Електрични клучеви да се направи работата на редовни моќ вежба.Пакет се вклучени : 1 x Чак, 1 x Копче, 1 x СДС-Плус месо тело ,1 x 1/4" Хексадецимален месо тело , 1 x 1/2 инчи Штекер Плоштадот Женски Адаптер.Answer : ___________________________ Note : производот НЕ може да се користи спротивно од стрелките на часовникот !Користете чекан чак, тоа мора да биде префрлена чекан вежба тезги, други тезги ќе доведе чак скршени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.